Gemeente ondertekent convenant met Rhedense Muziek Federatie

DE STEEG – Op maandag 8 januari ondertekent de gemeente Rheden een convenant met de Stichting RMF (Rhedense Muziek Federatie) ProMusica. In het convenant stelt de gemeente Rheden aan de stichting RMF ProMusica een startkapitaal van € 10.000,- beschikbaar voor de voorbereiding van een groot muziekspektakel in 2008.
 
Als tegenprestatie treden de aangesloten muziek- en zangverenigingen van de Rhedense Muziek Federatie de komende jaren een aantal keren op tijdens gemeentelijke aangelegenheden.
 
De Stichting RMF ProMusica wil in de zomer van 2008 op het Riverstoneterrein (het terrein van de voormalig steenfabriek tussen Rheden en Velp) een groot muziekspektakel organiseren. Alle bij de RMF aangesloten muziek- en zangverenigingen werken mee aan het evenement. Het evenement moet een regionale, zelfs landelijke uitstraling krijgen. Het evenement sluit aan bij de doelstellingen van de gemeente. Het bevordert de culturele en toeristische uitstraling van de gemeente. Daarom stelt de gemeente een bedrag van € 10.000,- als startkapitaal beschikbaar. Dit bedrag stelt de stichting in staat het muziekspektakel goed voor te bereiden. Als tegenprestatie verzorgen de aangesloten verenigingen de komende 2 jaar zon 15 optredens bij gemeentelijke aangelegenheden; een muzikale omlijsting bij bijvoorbeeld de start of oplevering van bouwprojecten, de opening van gebouwen, maar ook bij meer formele activiteiten in het gemeentehuis.
 
Het convenant wordt op maandag 8 januari ondertekend tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Rheden. Namens de gemeente Rheden ondertekent wethouder J.B. Wilschut. De heren P. Blanksma en H.J. van der Pol, bestuursleden van de Stichting RMFMusica, ondertekenen het convenant namens de stichting.

Geef een reactie